NOWOŚĆ!!!

NAVIGATOR TXB jest urządzeniem przeznaczonym do diagnostyki wielomarkowej motocykli, skuterów, skuterów wodnych i quadów, które współpracuje z dowolnym typem komputera (oraz wszystkimi

 

 
   
 

 

Podłączany jest bezpośrednio do gniazda diagnostycznego pojazdu i eliminuje konieczność wykorzytania uciążliwych kabli, ponieważ komunikuje się z komputerem za pomocą bezprzwodowej technologii Bluetooth.

NAVIGATOR TXB posiada takie same możliwości diagnostyczne, co AXONE Direct dzięki zastosowaniu oprogramowania IDC3 instalowanego na dowolnym komputerze. Jego zadaniem jest zarządzanie wszystkimi
niezbędnymi informacjami podczas przeprowazdania diagnostyki wśród których znajdą się schematy elektryczne, karty techniczne.

 


Hamownia - sprawdź moc swego motocykla

FAWORYT:
GSX-R 1000 K7 178KM NA KOLE

 

KLIKNIJ

 

:: sprawdź rzeczywistą moc na tylnym kole ::

 

Hamownia motocyklowa HPM-B3 jest urządzeniem umożliwiającym bezpieczne badanie motocykli bez wyjeżdżania na drogę. Badanie na hamowni pozbawione jest subiektywnych elementów oceny, które mogłyby się pojawić podczas testów drogowych.
Test dynamiczny wykonywany na HPM-B3 umożliwia pomiar parametrów trakcyjnych motocykla, takich jak moc i moment obrotowy. Można także w zależności od wersji prowadzić analizę składu spalin w czasie rzeczywistym bądź mierzyć inne parametry (temperatura oleju, układu wydechowego etc.).

Wszystkie wyniki przedstawiane są w postaci czytelnych wykresów, na których można porównać wyniki z trzech testów motocykla lub wyniki trzech różnych motocykli z uwzględnieniem mocy, momentu obrotowego, oporów toczenia i mocy na kołach w wartościach rzeczywistych lub unormowanych, przeliczanych zgodnie z wybranymi normami.
Dane dostarczone przez urządzenie mogą służyć do oceny stanu technicznego motocykla przy zakupie bądź pomagać podczas czynności serwisowych.

Aby zapewnić pełną uniwersalność urządzenia hamownia produkowana w GODULA MOTO SPORT jako jedyna wyposażona jest w płynną regulację rozstawu osi, oraz wysokość i szerokość mocowania przedniego koła.
Przeprowadzanie testów możliwe jest przez jedną osobę. Sterowanie realizowane jest zarówno z klawiatury komputera jak i przenośnego pilota. Czas wykonania pojedynczego testu nie przekracza pięciu minut. Zakres dokonywanych pomiarów obejmuje wszystkie motocykle jeżdżące po polskich drogach. Maksymalna mierzona moc to 350 KM i prędkość do 350km/h.

 

 
 
 
   
KLINIKA HUMORU